Zwycięstwo w Bukownie

• autor: afsilent2001, 2014-09-20 19:48

Kolejne punkty na naszym koncie. Sprawiedliwie bo i mecz przebiegał pod nasze dyktando. Kontrolowaliśmy grę, choć trzeba też przyznać, że popełniliśmy kilka niewymuszonych błędów. Gra naszej drużyny staje się z dnia na dzień coraz bardziej poukładana, trzeba jednak włożyć jeszcze mnóstwo pracy. Widać, że trenerzy zmierzają w kierunku bardzo dobrym. Wymagania w stosunku do młodych piłkarzy są też coraz większe. I bardzo dobrze! To już nie jest dziecięce granie. Cieszy też to, że Ci, którzy wchodzą jako zmiennicy potrafią stanąć na wysokości zadania i zagrać bardzo dobry mecz. Brawo chłopaki! Brawo Ola!

Drużyna Orbity miała dzisiaj szczególny dzień, ten mecz był dla nich ważnym wydarzeniem. Jeden z zawodników, który przez ostatni czas był podporą i kapitanem rozegrał swoje ostatnie spotkanie w barwach Orbity. Z tej okazji zostaliśmy po meczu zaproszeni do wspólnej "lampki szampana" za co gospodarzom dziękujemy. Alanowi natomiast życzymy gry w najlepszych klubach angielskich!

Za Olę trzymamy kciuki bo już jutro wyjeżdża na zgrupowanie. Ola daj z siebie wszystko!