Mecz ze Stadionem

• autor: afsilent2001, 2015-05-20 21:15

Druga runda zmagań w II lidze wojewódzkiej już się rozpoczęła. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na mecze z nami przeciwnicy będą wytaczać najcięższe działa i szukać sposobu na to, aby nas pokonać. Tym lepiej dla dalszego rozwoju, przyroda nie lubi próżni, zawsze są nowe możliwości, nowe strategie. Miarą jednakże dobrego zawodnika, dobrego teamu jest umiejętność zareagowania w każdych warunkach, a jeszcze ważniejsze jest to, aby nawet w takim momencie narzucić swój styl gry.

Oczywiście chcemy zagrać jak najlepiej i zdobyć kolejne doświadczenia. Po prostu, naszym celem jest gra, gra w piłkę. Tego oczekujemy od naszych zawodników. Dzisiejszy mecz nie układał się po naszej myśli, przynajmniej nie na początku. Stadion Śląski miał  swoje założenia i dość konsekwentnie realizował je na boisku. Po raz pierwszy  w tej lidze pierwsi straciliśmy bramkę i musieliśmy "gonić" wynik. Tu jednak objawiła się grupa walczaków, która za nic nie chciała oddać pola walki. Udało się zremisować po akcji Banditena z Hacikiem. W końcówce pomogli nam przeciwnicy faulując w polu karnym. Janek bezbłędnie wykonał rzut karny i można było odetchnąć..

Przyznam szczerze, że to bardzo dobra lekcja. Ten leciutki dreszczowiec zakończył się jednak happy endem. I nie jest nim tylko wynik. Ważny jet kolejny impuls do tego, aby poczuć się jednością i wzmocnić swój charakter. A ten jak wiadomo kształtuje walka. Dobra, piłkarska walka na boisku. Gratulujemy zatem tych 70 minut.

Dziękujemy Stadionowi Śląskiemu i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach! A walczakom proponujemy jutro szaleństwo w Nemo! Złapcie oddech!